COVID-19 salgını, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilmiştir. Çin’de ve virüsün görüldüğü diğer ülkelerde kamu sağlık otoriteleri öncelikle acil tıbbi müdahale ve virüsün yayılma hızını sınırlandırmaya odaklanmışlardır. Şüphesiz salgın ülkeler de ki yaşamı sınırlamıştır. Bununla birlikte yaşam şeklimiz de negatif yönde değişimler meydana gelmiştir.

COVID-19’u sınırlamak için dünya genelinde büyük bir çaba gösterilirken Güney Kore ve Japonya ‘da ki bilim adamları bakırın Anti-Bakteriyal , Anti- Viral ve Anti-Fungal   özelliğini  endüstriyel bir ürüne dönüştürdüler. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren kendinden yapışkanlı ve yapışkansız iki farklı ürün seçeneği olan ürünümüz artık Karnaval Özel Sağlık Hizmetleri farkı ile Türkiye’de. COVID-19 salgını ile mücadele de ki maske, mesafe ve el temizliği gibi inanıyoruz ki Anti-Covid Membran da yaşantımızın vazgeçilmez parçası olacaktı

 Karnaval Özel Sağlık Hizmetleri olarak Dünya’nın gelişmiş ülkelerin de COVID-19 salgını ile mücadele de protokol haline gelmiş olan ürünümüzün ülkemizin de pandemi mücadelesinde katkı sağlayacağını düşünüyoruz.

 Koreli ve Japon Bilimadamlarının ortak patentli çalışması olan Nano Teknoloji Türkiye’nin ilk ve tek Anti-bakterial,Anti-Viral ve Anti Fungal Ce Sertifikalı kaplama membranını hizmetinize sunmaktan gururluyuz.